JAK NA TO A CENÍK

Jestli vás zaujala naše práce a přístup, tak nás neváhejte kontaktovat. Každé videodílo je vlastně originál, takže tak k němu musíme přistupovat. Nelze tedy jednotně říct kolik přesně stojí 1 minuta videomateriálu. Každé video nebo film má rozdílné specifikace podle svého zaměření. U některých videií  je potřeba vytvořit mnoho náročných speciálních počítačových efektů anebo animací, které zaberou hodiny a hodiny práce u počítače. Každý speciální efekt nebo animace má svou náročnost, což pak samozřejmě navyšuje cenu za výrobu celého videa. Naopak některé druhy videií zase moc speciálních efektů nepotřebují, takže výsledná cena je pak určitě nižší.

 

Jak tedy na to, pokud máte zájem o video:

1. Neváhejte nás kontaktovat přes email, telefon anebo nás formulář (viz kontakt)
2. Vyslechneme podrobně vaši představu o videu a připravíme naši vizi a kalkulaci ceny
3. Po schválení vypracujeme podrobný scénář, který vám pošleme ke schválení
4. Po schválení podrobného scénáře vám zašleme fakturu na 30% z předem dohodnuté částky. Zároveň probíhá příprava na natáčení (Detailně projdeme interiéry a exteriéry, kde se bude natáčet. S účinkujícími se podrobně projde celý scénář. Připraví se všechny rekvizity a natáčecí technika)
5. Následně probíhá samotné natáčení v dohodnutý termín
6. Nejdelší čas se následně věnuje postprodukci: střihu, efektům, titulkování, animacím a kolorování. Nedílnou součástí je také audio editace, tedy hudební doprovod videa, komentář, dabing a také speciální zvukové ruchy a efekty.
7. Výsledné video vám pošleme ke schválení. Na základě vašich připomínek můžeme video ještě upravovat k vaší spokojenosti.
8. Po schválení výsledného videa vám budeme fakturovat doplatek.
9. Na závěr pro Vás připravíme konečnou verzi vašeho videa nebo filmu na DVD, Blu-Ray anebo web, dle vašich přání a požadavků a zároveň na vás převedeme licenci k užívání filmového díla.