CO NABÍZÍME

Firemní videoklip

Krátká video vizitka, která během chvilky představí zákazníkům nebo obchodním partnerům vaší firmu. Zajímavou formou video upoutávky během krátké chvíle ukážeme: Historii firmy, Kdo jste, co děláte, v čem jste nejlepší nebo výjimeční.

Video marketing

Chcete se odlišit od konkurence a přesvědčit zákazníka, že právě vaše firma je pro něj ta pravá? Představte v krátkém videu svoji práci, svoje vize a přednosti. Nabídněte vašim zákazníkům exklusivní pohled do „zákulisí“ vaší práce.

Video prezentace

V podstatě se jedná o firemní videoklip, který podrobněji ukáže profil vaší firmy. Video prezentací můžete zákazníkovi ulehčit jeho rozhodnutí, proč si vybrat právě vaši firmu.

Video reklama

Potřebujete na vašich webových stránkách představit nový produkt, připravovanou akci nebo novou zajímavou nabídku? Podle marketingových průzkumů má video reklama nejefektivnější dopad na zákazníka. Námi vyrobenou video reklamu můžete ihned umístit na vaší webovou stránku, internet, Televizi anebo promítat při vašich prezentacích na veletrzích apod.

Video manuál 

Potřebuje některý z vašich produktů komplexnější vysvětlení a popis? Není nic lepšího než si k němu nechat natočit profesionálně dabovaný video manuál, který za vás vše podstatné vysvětlí. V dnešní zrychlené době se nikomu nechce číst dlouhé manuály a pak dochází k nesprávnému pochopení některých produktů, což může vést k sníženému obratu z prodeje. Videomanuál, který můžete umístit na vaše webové stránky a případně dodávat na jakémkoliv médiu (CD, DVD USB flash) společně s produktem, zvýší oblibu vašich nabízených produktů.

Video reportáže

Potřebujete zaznamenat nějakou událost (Veletrhy, Firemní akce, Charitivní akce atd..)? Díky našim dlouholetým zkušenostem s dokumentárním filmem vám takovou událost profesionálně natočíme a samozřejmě opaříme profesionálním komentářem.

Cestopisy a dokumenty

Máte zájem na vaší TV vysílat nějaký nový pořad o cestování a nemáte materiál, který byste v pořadu vysílali? Natočíme vám cestopisné dokumenty nebo celé cestopisné série. Naše dlouholetá zkušenost s cestováním nás naučila natočit navštívenou zemi tak, aby byla pro diváky zábavná, poučná a zároveň i inspirující.

Hudební videoklipy

Potřebujete se zviditelnit v hudebním světě? Potřebujete ukázat hudebním fanouškům svoje nové CD? Není snad lepší prezentace hudebníka, než se předvést videoklipem, který může být umístěn na youtube, vimeo, facebook, bandzone atd… Od dětství jsem velkým hudebním fanouškem. Hudba je v podstatě vedle filmování moje druhé obrovské hobby, takže vytvářet hudební videoklipy je pro mě hodně srdcová záležitost.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

KONTAKTUJTE NÁS